Pershendetje vizitor i/e nderuar, mir se erdhet ne radioForina

Image 01

RadioForina u hap per Disponim. Dhe per nje koh shum te shkurt RadioForina, u bo e mirnjohur si ne vendlindje ashtu edhe ne diaspor.RadioForina ju sjell muzik sipas deshires tuaj, pershendetje pa kufi. Argetimi juaj kenaqesija jon.

Lajmet e fundit ne Albeu.comNa Kotaktoni

Adress kontakt

Argetohu.eu
Shkup,
Maqedoni, MK
Shkup

Tel: +49/.........
Email: info@radioforina.ch